fbpx
Warto poczekać ;)

Samba

Dołącz do nas

już w tym sezonie

Narodowy taniec Brazylii kojarzony przede wszystkim z karnawałowym szaleństwem w Rio de Janerio. Obecnie także jeden z tańców towarzyskich, wchodzący w zestaw pięciu tańców latynoamerykańskich obok rumby, cza-czy, paso doble i jive'a.

Samba to taniec latynoamerykański, bardzo skoczny, bardzo szybki i wymagający dużej przestrzeni. Charakterystycznymi jej elementami jest sprężysty ruch ciała uzyskany przez zginanie i prostowanie kolan, a także ruch bioder.

Muzyka Samby ma dwa uderzenia w każdym takcie muzycznym, z silniejszym akcentem na drugie uderzenie. Standardowym tempem dla tego tańca jest 50 taktów na minutę.

Jak nauczyć się samby?

Kursy tańca

Na kursie tańca poznajemy kilka lub wiele tańców na raz (w zależności od rodzaju kursu). Kliknij poniżej aby zapoznać się z pełną ofertą kursów tańca i pozostałymi tańcami których można się nauczyć.

Taniec za 5 zł

To proste! Wybierz dowolne rodzaje tańców, które chciałbyś (chciałabyś) sobie przyswoić. Wybieramy co najmniej 3 tańce (koszt 5 zł za 1 rodzaj tańca) oraz podstawę taneczną do nich (koszt 10 zł). Następnie wybieramy termin spotkania i gotowe!

Lekcje indywidualne

Nauka dopasowana jest do Państwa potrzeb. Jest to najefektywniejsza forma nauki przy której zapewniamy pełne wsparcie z naszej strony. Naukę można rozpocząć od podstaw lub kontynuować swój rozwój!

Poznaj wszystkie rodzaje tańców

Tańce latyno-amerykańskie

Tańce standardowe

Pozostałe tańce