fbpx
Loading...
Quickstep

Quickstep

Dołącz do nas

już w tym sezonie

Quickstep to taniec towarzyski należący do grupy tańców standardowych. Po raz pierwszy w Europie pojawił się w Anglii, będąc poniekąd szybką odmianą fokstrota. Jak każdy z tańców standardowych jest tańczony w trzymaniu zamkniętym.

Quickstep znany jest przede wszystkim z charakterystycznych podskoków, które sprawiają, że tańcząca para porusza się ponad powierzchnią parkietu. Innym ważnym elementem są kicki, czyli wykopy nogami w powietrze. Quickstep należy tańczyć na całych stopach.

Osoba tańcząca powinna poruszać się płynnie i posuwiście, nie wykonując żadnych zbędnych zatrzymań czy dodatkowych ruchów. Ciała tańczącej pary muszą być cały czas w ruchu.

Jak nauczyć się Quickstepa?

Kursy tańca

Na kursie tańca poznajemy kilka lub wiele tańców na raz (w zależności od rodzaju kursu). Kliknij poniżej aby zapoznać się z pełną ofertą kursów tańca i pozostałymi tańcami których można się nauczyć.

Taniec za 5 zł

To proste! Wybierz dowolne rodzaje tańców, które chciałbyś (chciałabyś) sobie przyswoić. Wybieramy co najmniej 3 tańce (koszt 5 zł za 1 rodzaj tańca) oraz podstawę taneczną do nich (koszt 10 zł). Następnie wybieramy termin spotkania i gotowe!

Lekcje indywidualne

Nauka dopasowana jest do Państwa potrzeb. Jest to najefektywniejsza forma nauki przy której zapewniamy pełne wsparcie z naszej strony. Naukę można rozpocząć od podstaw lub kontynuować swój rozwój!

Poznaj wszystkie rodzaje tańców

Tańce latyno-amerykańskie

Tańce standardowe

Pozostałe tańce

quickstep