fbpx
Loading...
Jive

Jive

Dołącz do nas

już w tym sezonie

Jive powstał na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Do Europy dotarł w 1940 roku. Jego odmianą jest boogie-woogie, a ze względu na podobne kroki, często mylony jest z rock and rollem.

Jive to jeden z najszybszych tańców. Kroki wykonuje się, dynamicznie wbijając ciężar ciała w parkiet. Tańcząc jive'a należy mieć ciężar ciała z przodu.

Kroki jive'a są bardzo szybkie, muzyka jazzująca, a rytm synkopowany. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że to bardzo radosny taniec towarzyski, musi więc być tańczony lekko, płynnie i dynamicznie, bez zwalniania tempa.

Jak nauczyć się jive?

Kursy tańca

Na kursie tańca poznajemy kilka lub wiele tańców na raz (w zależności od rodzaju kursu). Kliknij poniżej aby zapoznać się z pełną ofertą kursów tańca i pozostałymi tańcami których można się nauczyć.

Taniec za 5 zł

To proste! Wybierz dowolne rodzaje tańców, które chciałbyś (chciałabyś) sobie przyswoić. Wybieramy co najmniej 3 tańce (koszt 5 zł za 1 rodzaj tańca) oraz podstawę taneczną do nich (koszt 10 zł). Następnie wybieramy termin spotkania i gotowe!

Lekcje indywidualne

Nauka dopasowana jest do Państwa potrzeb. Jest to najefektywniejsza forma nauki przy której zapewniamy pełne wsparcie z naszej strony. Naukę można rozpocząć od podstaw lub kontynuować swój rozwój!

Poznaj wszystkie rodzaje tańców

Tańce latyno-amerykańskie

Tańce standardowe

Pozostałe tańce

jive