fbpx
Loading...
Disco-samba

Disco-blues

Dołącz do nas

już w tym sezonie

Tango swoim pochodzeniem sięga hiszpańskich tradycji "habanery" oraz "flamenco" przeniesionych na grunt Ameryki Południowej oraz pomieszanych z "candobe", którą tańczyli i śpiewali niewolnicy afrykańscy na ulicznych paradach.

Popularność tanga wzrastała głównie przez pociągającą muzykę. Od Argentyny (1900) przez USA aż do Europy (1907). Pierwsze popularne tango to "La Morocha Angelo Villodo

Tango (jako muzyka i taniec) jest niematerialnym dziedzictwem kulturowym ludzkości. W Argentynie uważano za swój obowiązek przekazywać te umiejętności młodym pokoleniom.

Jak nauczyć się disco-blues?

Kursy tańca

Na kursie tańca poznajemy kilka lub wiele tańców na raz (w zależności od rodzaju kursu). Kliknij poniżej aby zapoznać się z pełną ofertą kursów tańca i pozostałymi tańcami których można się nauczyć.

Taniec za 5 zł

To proste! Wybierz dowolne rodzaje tańców, które chciałbyś (chciałabyś) sobie przyswoić. Wybieramy co najmniej 3 tańce (koszt 5 zł za 1 rodzaj tańca) oraz podstawę taneczną do nich (koszt 10 zł). Następnie wybieramy termin spotkania i gotowe!

Lekcje indywidualne

Nauka dopasowana jest do Państwa potrzeb. Jest to najefektywniejsza forma nauki przy której zapewniamy pełne wsparcie z naszej strony. Naukę można rozpocząć od podstaw lub kontynuować swój rozwój!

Poznaj wszystkie rodzaje tańców

Tańce latyno-amerykańskie

Tańce standardowe

Pozostałe tańce

disco-samba