fbpx
Loading...
Disco-fox (2na1)

Disco-fox

Dołącz do nas

już w tym sezonie

Discofox, w Polsce znany jako "dwa na jeden" to jeden z: najprostszych, najchętniej tańczonych i najbardziej znanych tańców użytkowych. Kariera Discofoxa w Polsce jest raczej "cicha", może dlatego, że nie jest on tańcem turniejowym. Najbardziej popularny jest w Niemczech.

Schemat kroków Discofoxa może być tańczony na nieskończoną ilość kombinacji. W tym tańcu nie ma pomyłek. Taniec ten pozwala na dużo większą swobodę ruchów niż przy typowych tańcach towarzyskich zarówno standardowych czy latynoamerykańskich.

Największą zaletą Discofoxa jest uniwersalność, gdyż taniec ten pasuje do każdej muzyki w metrum na 4/4, a szczególnie do każdej muzyki dyskotekowej - nieważne czy jest to rap, hip hop, dance, techno, czy coś bliżej nieokreślonego - wystarczy, że chcesz zatańczyć w parze z osobą, która cię interesuje.

Jak nauczyć się disco-foxa?

Kursy tańca

Na kursie tańca poznajemy kilka lub wiele tańców na raz (w zależności od rodzaju kursu). Kliknij poniżej aby zapoznać się z pełną ofertą kursów tańca i pozostałymi tańcami których można się nauczyć.

Taniec za 5 zł

To proste! Wybierz dowolne rodzaje tańców, które chciałbyś (chciałabyś) sobie przyswoić. Wybieramy co najmniej 3 tańce (koszt 5 zł za 1 rodzaj tańca) oraz podstawę taneczną do nich (koszt 10 zł). Następnie wybieramy termin spotkania i gotowe!

Lekcje indywidualne

Nauka dopasowana jest do Państwa potrzeb. Jest to najefektywniejsza forma nauki przy której zapewniamy pełne wsparcie z naszej strony. Naukę można rozpocząć od podstaw lub kontynuować swój rozwój!

Poznaj wszystkie rodzaje tańców

Tańce latyno-amerykańskie

Tańce standardowe

Pozostałe tańce