fbpx
Loading...
Cha-cha-cha

Cha-cha-cha

Dołącz do nas

już w tym sezonie

Cha-cha-cha to najmłodszy kubański, latynoamerykański taniec towarzyski. Wywodzi się z rumby i mambo. Jego autorem jest Pierre Lavelle. Ostatecznie kroki do cha-chy zostały ustalone w 1957 roku w Niemczech przez Gerda Hadricha.

Cha-cha-cha jest pełna emocji i pasji. Ze względu na dość szybkie tempo na ich wykonanie jest mało czasu. Pomimo tego, że jest ona praktycznie tańczona w miejscu, jest to jednak taniec dynamiczny, o rytmicznej wyrazistej muzyce.

Nazwa Cha-Cha-Cha pochodzi od dźwięku wydawanego przez stopy tancerzy na parkiecie. Natomiast muzyka pochodząca z Kuby, posiada silny, zniewalający, łatwy do rozpoznania rytm, który wygodnie rozliczać jest ,,Raz, dwa, trzy, cztery i raz..."

Jak nauczyć się cha-cha-cha?

Kursy tańca

Na kursie tańca poznajemy kilka lub wiele tańców na raz (w zależności od rodzaju kursu). Kliknij poniżej aby zapoznać się z pełną ofertą kursów tańca i pozostałymi tańcami których można się nauczyć.

Taniec za 5 zł

To proste! Wybierz dowolne rodzaje tańców, które chciałbyś (chciałabyś) sobie przyswoić. Wybieramy co najmniej 3 tańce (koszt 5 zł za 1 rodzaj tańca) oraz podstawę taneczną do nich (koszt 10 zł). Następnie wybieramy termin spotkania i gotowe!

Lekcje indywidualne

Nauka dopasowana jest do Państwa potrzeb. Jest to najefektywniejsza forma nauki przy której zapewniamy pełne wsparcie z naszej strony. Naukę można rozpocząć od podstaw lub kontynuować swój rozwój!

Poznaj wszystkie rodzaje tańców

Tańce latyno-amerykańskie

Tańce standardowe

Pozostałe tańce